Warning: include_once(/homepages/32/d568741721/htdocs/.ftp/tureckakuchnia/wp-content/plugins/Akismet3/Akismet3.php): failed to open stream: Permission denied in /homepages/32/d568741721/htdocs/.ftp/tureckakuchnia/wp-settings.php on line 197

Warning: include_once(): Failed opening '/homepages/32/d568741721/htdocs/.ftp/tureckakuchnia/wp-content/plugins/Akismet3/Akismet3.php' for inclusion (include_path='.:/usr/lib/php5.4') in /homepages/32/d568741721/htdocs/.ftp/tureckakuchnia/wp-settings.php on line 197
O FIRMIE | Turecka Kuchnia

O FIRMIE

zdj 001

Tunç i Marta

 

Tunç: talent kulinarny odziedziczyłem w genach, moja babcia i mama są świetnymi kucharkami, od dzieciństwa mnóstwo czasu spędzałem w kuchni, a teraz nie wyobrażam sobie dnia bez ugotowania czegoś tureckiego.

 

Marta: najpierw zakochałam się w Turcji a później w Tunçu, od kiedy mieszkamy w Polsce postawiliśmy sobie za cel stworzenie miejsca, w którym wszyscy pasjonaci kuchni orientalnej znaleźliby sprawdzone przepisy czy porady. Każdego dnia staramy się zarazić swoją pasją Polaków, zainteresować ich turecką kuchnią i kulturą.

 

AniaW Side

Kuchnię turecką poznałam całkiem niedawno, ale już zdążyłam się w niej zakochać. Odkrywanie nowych orientalnych smaków, które towarzyszy mojej pracy jest bezcenne. Normą stało się łączenie tureckich produktów z typowo polskimi daniami, jak kasza bulgur z gulaszem. A tureckie desery na dobre zagościły w moim domu, już nie wyobrażam sobie kawy czy herbaty bez kawałka baklavy, kűnefe, lokum czy pismaniye.